Przenośniki Taśmowe


Przenośniki Taśmowe


Do najczęściej wykorzystywanych transporterów należą przenośniki taśmowe. Świetnie sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu, w tym w sortowniach i magazynach. Są wykorzystywane także jako samodzielne urządzenia bądź elementy różnego rodzaju linii montażowych.

Specjalne taśmy z PVC, PE, gumy czy silikonu możemy wyposażyć w zbieraki oraz zabezpieczające kurtyny boczne. Dzięki temu możliwe jest wykorzystywanie tych urządzeń w transporcie poziomym i ukośnym.

Przenośniki Płytkowe


Przenośniki Płytkowe


Przenośniki na łańcuchach płytkowych mogą być zaprojektowane w wersji jedno- jak i wielorzędowych oraz mogą pracować prostobieżnie jak i skrętnie. Dzięki wykorzystaniu płytkowych łańcuchów transportujących HabaCHAIN otrzymujemy najwyższą jakość i innowacyjność w połączeniu z doskonałą niezawodnością i efektywnością.

Przenośniki Modułowe


Przenośniki Modułowe


Przenośniki oparte na taśmach modułowych są stosowane w szerokiej branży transportu produktów. Taśmy mogą być wyposażone zarówno w zabieraki, jak i w kurtyny boczne. Umożliwia to stosowanie tego rodzaju transporterów podczas transportu poziomego oraz ukośnego