paletyzacja | pick & place | robotyka

Niezależnie od tego, czy szukasz robota, urządzenia pick & place czy paletyzatora współpracującego, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Wszystkie nasze paletyzatory mają kompaktowe wymiary, co przyczynia się do znacznej oszczędności miejsca, a poza tym wszystkie są konkurencyjne cenowo.

Oprócz linii do paletyzacji, budujemy również linie pakujące typu combo z automatycznym układaniem i ładowaniem do kartonów, zamykaniem kartonów, etykietowaniem i paletyzacją.

PALETYZATOR ROBOTYCZNY

Niezależnie od tego, czy chcesz skonfigurować zupełnie nową operację paletyzacji, czy przemyśleć swoje obecne standardowe rozwiązanie do paletyzacji, jesteśmy w stanie pomóc Ci rozpocząć pracę z w pełni zautomatyzowanym systemem końca linii. Możemy zintegrować wieloosiowe ramiona robotów ABB robots, COMAU openROBOTICS, Codian Robotics, które są znane ze swojej szybkości i niezawodności

PALETYZATOR PORTALOWY

Nasz paletyzator portalowy, to idealne urządzenie do paletyzacji dla firm potrzebujących ultrakompaktowego rozwiązania do paletyzacji. Szybka zmiana i prędkość do 50 na minutę gwarantują, że Twój produkt będzie przygotowany do wysyłki szybko i sprawnie. Zwiększ swoją wydajność bez zajmowania miejsca w przestrzeni produkcyjnej!

AUTOMATYZACJA Z ROBOTAMI

Zarówno nasze pionowe, jak i poziome kartoniarki mogą współpracować z jedną lub wieloma komórkami robotycznymi, aby dostosować się do bardzo wymagających wzorów opakowań, złożonych zastosowań pakowania lub wymagań dotyczących prędkości. Istnieje szerokie spektrum zastosowań zautomatyzowanego pakowania: od automatycznego składania kartonów, poprzez ładowanie do kartonów, po paletyzację. Oprzyrządowanie końca ramienia, grippery są kompatybilne z konkretnym zastosowaniem pakowania w celu zwiększenia szybkości i dokładności. Od projektowania i prototypowania po integrację i konserwację zrobotyzowanych systemów pakowania, jesteśmy w stanie zrozumieć i rozwiązać każde wyzwanie związane z pakowaniem za pomocą wieloosiowych ramion robotów wiodących w branży producentów robotów, takich jak ABB, COMAU, Codian. W zależności od potrzeb projektu, możemy zintegrować automatyczne lub ręczne zmieniacze narzędzi, aby uzyskać płynne przejścia między różnymi funkcjami robota. Największą zaletą zrobotyzowanych systemów pakowania nad tradycyjnymi rozwiązaniami mechanicznymi jest swego rodzaju wszechstronność.

Klient
Projekt
Rozwiązania
  • Paletyzacja
  • Pick & Place
  • Robotyka
MODUŁY PICK & PLACE

Dokładnie śledzimy innowacje w dziedzinie robotyki. Oprócz tego samodzielnie projektujemy, programujemy i rozwijamy złożone systemy robotyczne oraz różne nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem robotów.

W przemyśle przetwórczym i opakowaniowym wiele rozwiązań robotycznych umożliwia uzyskanie wydajniejszego i wysokiej jakości procesu produkcyjnego.

Moduły przeładunkowe typu „pick and place” – to, w pełni zautomatyzowane podbieranie, przesuwanie i ustawianie produktu.

“Nasze rozwiązania robotyczne są rozległe i zróżnicowane. Dzięki naszej wiedzy na polu oprogramowania, inżynierii i automatyzacji, możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.”

Zachęcamy do kontaktu, aby niezobowiązująco omówić możliwości optymalizacji Państwa procesu