SLCPM - Sideload Casepacker


SLCPM - Sideload Casepacker Machine


SLCPM, to najnowocześniejsze urządzenie Sideload Case Packer do bocznego pakowania produktów w Regular Slotted Cases (RSC), znany również jako karton amerykański (FEFCO 201). Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o ergonomii i solidności. Idealnie nadaje się do zastosowań farmaceutycznych, nutraceutycznych, produktów spożywczych czy środków czystości. Otwarta konstrukcja ze stali nierdzewnej, spełnia wszystkie wymogi walidacji sanitarnej oraz FDA.

Łatwość obsługi i wysoka dostępność.

Urządzenie Sideload Case Packer przystosowano do pracy w systemie trzyzmianowym oraz jest przyjazne dla użytkownika i wymaga niewielkiej konserwacji. Ponadto technologia w pełni serwonapędowa sprawia, że jest to niezawodna, cicha i wydajna alternatywa dla małych i średnich przedsiębiorstw po duże korporacje.

Wydłużony magazyn kartonów ze zmniejszoną częstotliwością potrzebną na uzupełnianie, o autonomii czasu wykonywania od 15 do 20 minut. Mechanizmy urządzenia są łatwo dostępne, a przeźroczyste osłony zabezpieczające, wykonane z płyt poliwęglanowych Lexan, pozwalają obserwować pracę urządzenia.

Szybka i bez narzędziowa zmiana formatu.

Dzięki automatycznemu, intuicyjnemu systemowi, zmiana formatów jest łatwa i powtarzalna w dowolnym momencie. Zmianę formatu można wykonać w ciągu kilku minut i nie są potrzebne żadne narzędzia

Szeroki zakres formatów.

Sideload Case Packer jest bardzo wszechstronny ze względu na spory zakres formatów, od bardzo małych po te o bardzo dużych rozmiarach. Sideload Case Packer grupuje produkty w jedno- lub wielowarstwowe pakiety i ładuje je do kartonu z tektury falistej lub litej.

Kartony są zamykane i uszczelniane przy pomocy aplikatorów Hot Glue lub taśmą samoprzylepną Tape Sealing.

Ergonomiczna konstrukcja urządzenia.

Wygodny w użyciu Human Machine Interface System / PC -based Automation, z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem multi-touch oraz przyciski Start/Stop/E-Stop, które rozmieszczone są zgodnie z zasadami ergonomii, co ułatwia ich obsługę.